top of page

Jak vznikly úklidové služby
PRO DOMOV

Autopark firmy

V roce 2012 jsem jako matka téměř ročního a dvouletého syna zjistila, že nutně potřebuji pomoci s úklidem, prostě dát do pucu domácnost. V blízkém okolí se tímto oborem ale nikdo na profesionální úrovni nezabýval. Po mateřské "dovolené" jsem se navíc měla vrátit do zaměstnání na časově náročnou pozici s každodenním dojížděním do Prahy, což znamenalo zase méně času na domácnost a rodinu. To pro mě bylo v té chvíli nemyslitelné.

Proto jsem si řekla, že využiji mezery na trhu v oblasti
Jičína, Sobotky, Českého ráje a nabídnu vytíženým rodičům, podnikatelům, seniorům a všem, kteří chtějí mít kolem sebe čisto a uklizeno, profesionální úklidový servis.

Začátky nebyly vůbec jednoduché

Těmto službám lidé teprve přicházeli na chuť. Často jsme se shledávali s nedůvěrou a část zákazníků preferovala kvantitu před kvalitou.

 

Počáteční překážky jsme ale šmahem překonali naším přístupem. Jsem totiž přesvědčena, že naší devízou je pouze nejlépe odvedená práce, důkladnost a preciznost. To považuji za jediný možný způsob, jak udržet dlouhodobou spokojenost zákazníků i svého týmu.

 

Navíc právě kvalitní úklid s profesionálními čisticími přípravky se liší od běžného každodenního úklidu, který narychlo doma všichni občas provádíme - déle vydrží a vypadá jinak – je efektivnější a celý interiér okamžitě prokoukne.

Proč se na nás můžete spolehnout?

Jsme stabilní pracovní tým profíků - specialistů na úklid. Umíme toho hodně – nejenže uklidíme váš byt, dům nebo kancelář. Vyleštíme okna, vyčistíme koberce a sedací soupravy a navrch ještě vygruntujeme vaše auto.

 

Pokud máte rádi kompletní servis, postaráme se o správu vaší nemovitosti nebo úklid po nájemnících, takže můžete pronajímat chatu, a přitom si užívat na druhé straně světa.

Logo PRO DOMOV

Jana Krámková, zakladatelka

Zasloužíte si ušetřit čas pro sebe, svou rodinu a své nejbližší. Zbavte se předsudků a usnadněte si život každý den s úklidovými službami PRO DOMOV.

Jana Krámková, CEO
bottom of page