top of page

Nejčastější dotazy

 • S jakým předstihem si vaše služby musím objednat?
  Snažíme se maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám klienta. Úklid provádíme v pracovní dny, v denních hodinách, standardně do 14 dnů od objednávky.
 • Kde všude působíte ?
  Naše lokální orientace je daná sídlem naší úklidové firmy. Toto sídlo je v Sobotce. Jsme zaměřeni především na okres Jičín, Mladou Boleslav, Turnov a jeho okolí, kde také uskutečňujeme hlavní podíl úklidových služeb. Přestože nejste z výše uvedených lokalit, neznamená to, že vám neposkytneme úklidové služby. Vše je o vzájemné domluvě.
 • Jaký objem úklidových služeb dokážete zajistit?
  Díky dlouholetým zkušenostem, znalosti v oblasti úklidu, jsme schopni zajistit takřka jakýkoliv objem úklidových prací. Naši zákazníci působí ve státním, družstevním i soukromém sektoru. Pečujeme o firemní sídla, bytové domy, komerční prostory, rekreační zařízení, RD.
 • Jak zjistit cenu úklidu?
  Cenu úklidových prací zjistíte na našich webových stránkách, v ceníku. Jestliže úklid provádí souběžně více pracovnic, hodinová sazba se samozřejmě násobí počtem pracovníků. Nezávaznou objednávku a rozpočet úklidových služeb jsme schopni zpracovat do několika hodin od poptávky.
 • Používáte firemní čistící přípravky, techniku a náčiní?
  Používáme profesionální úklidovou techniku a čistící přípravky. Pokud si budete z jakéhokoliv důvodu přát, abychom použili vaše přípravky, techniku a uklízecí potřeby, samozřejmě to plně respektujeme.
bottom of page